24,00 zł/godz. PRACA MAGAZYN | Wałbrzych | praca OD ZARAZ!

Oferta pracy dodana przez: Thr1 Inwork, w dniu: 2022-11-04

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Chcesz dołączyć do szerokiego i profesjonalnego teamu jednej z największych firm sektora logistycznego? Dobrze trafiłeś! Zaaplikuj, pozytywnie przejdź uproszczony proces rekrutacyjny i ciesz się pracą! Coś nam podpowiada, że czekamy właśnie na Ciebie!

Stanowisko: Pracownik sortowni paczek

Miasto: Wałbrzych

Pracodawca oferuje:

  • Płacimy 24,00 złotych brutto za każdą przepracowaną godzinę.
  • Jeśli polecisz nam znajomego do pracy, dostaniesz dodatkowe 600 złotych brutto do wypłaty.
  • Masz „problemy” z komornikiem? Nic się nie martw! Ochronimy Twoje zarobione pieniądze przed ewentualnymi zajęciami komorniczymi.
  • Pracując z Nami, zyskasz pełno-składkową umowę zlecenie, która zapewni Ci płatne chorobowe.
  • Godziny pracy: 12:30 – 20:30 (poniedziałek - piątek) oraz 00:30 – 8:30 (wtorek-sobota).

Twój zakres obowiązków:

  • Rozładujesz i załadujesz samochody transportujące różnego rodzaju przesyłki.
  • Przesortujesz je pod względem miejsca zamieszkania adresata.
  • Zadbasz o jakość i wygląd trafiających w Twoje ręce paczek. Co ważne, będziesz mieć realny wpływ na zadowolenie Klientów!
  • Przygotowanie przesyłek do załadunku – pakowanie przesyłek do opakowań zbiorczych, tworzenie palet
  • Drobne czynności porządkowe

Brzmi łatwo? Bo tak jest! Nie wymagamy doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy!

Wymagania pracodawcy:

  • Wygospodarujesz kilka godzin dziennie (bez tego trudno pracować).
  • Uważasz się za osobę, która wytrwale dąży do zaplanowanego celu (pracuję w pracy – odpoczywam w czasie wolnym).
  • Jesteś super-bohaterem i żadna praca fizyczna nie jest Ci straszna.
  • Ukończone 18 lat.

Zarabiaj ok. 4000 złotych – dla ucznia/studenta ok. 4000 złotych netto (na rękę)! + możliwość dodatkowego zarobku (więcej godzin dla chętnych)

Brzmi ciekawie? Aplikuj lub skontaktuj się z Nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

ZADZWOŃ 32... 307... 93... 00

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Wałbrzych

Wymiar czasowy pracy: Inny

Forma zatrudnienia: Inny

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 32 307 93 00, E-mail: thr1@inwork.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiWałbrzych.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty