Praca w kwiaciarni dla osob z doswiadczeniem

Oferta pracy dodana przez: Aleksandradrozda, w kategorii: Praca fizyczna

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Aleksandradrozda, w dniu: 2019-09-19

Pełna treść ogłoszenia:

Jezeli szukasz satysfakcjonujacej pracy w niepełnym wymiarze godzin,w firmie o ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku,która zapewni Ci stałość zatrudnienia i uczciwą współpracę-zgłoś swoją kandydaturę.

Wymagania:

-doświadczenie w pracy przy kwiatach

Zakres obowiązków:

-wykonywanie kompozycji kwiatowych,wieńców i wiązanek

-dbanie o stanowisko pracy i narzędzia

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie

-bardzo elastyczne godziny pracy(maksymalnie w wymiarze połowy etatu tj.30-80 godz./m-c

-przyjazną atmosfere w młodym zespole

-wynagrodzenie w wysokości 1000zł na rękę

Jeśli spełniasz warunki,możesz złożyć CV w siedzibie naszej firmy.

Zakład Pogrzebowy Gamma,ul. Sokołowskiego 1A,Wałbrzych

Pn-pt 9:00-17:00 , sb9:00-14:00

I taką tez formę kontaktu preferujemy.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Wałbrzych

Wynagrodzenie: 1000

Wymiar czasowy pracy: Pół etatu

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 602139166

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiWałbrzych.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty