AW motors skup aut


AW motors to profesjonalny i doświadczony skup aut, w którym dbamy o zadowolenie i interes klienta. Złomujemy każdy pojazd!. Od: Awmotors Silnet

AW motors skup aut

AW motors to profesjonalny i doświadczony skup aut, w którym dbamy o zadowolenie i interes klienta. Złomujemy każdy pojazd!


Oferta dodana przez: Awmotors Silnet w kategorii: Motoryzacja


AW motors skup aut

Szczegółowy opis promocji:


Jeżeli oczekujesz uczciwej i sprawnej transakcji - odwiedź nasz skup samochodów w pobliżu Kłodzka. Od lat prowadzimy stację demontażu pojazdów, w której rozkładamy pojazdy na części oraz złomujemy samochody wycofane z obiegu, skorodowane lub powypadkowe. Skupujemy wszystkie pojazdy, bez względu na ich stan techniczny, model, markę czy rocznik. Dokładamy wszelkich starań, aby oferować naszym klientom atrakcyjne warunki współpracy, wypłacając gotówkę za złomowany pojazd od ręki. Jesteśmy elastyczni i otwarci na negocjację, a dodatkowo oferujemy indywidualny dojazd na adres wskazany przez klienta. Nasze metody pracy opracowane na przestrzeni ostatnich lat są neutralne dla środowiska. Odwiedź nasz auto skup obok Kłodzka - w Łagiewnikach i odkryj, czym jest profesjonalny skup samochodów. 


Kontakt w sprawie promocji:


Email: awmotors@silnet.pl

Wyślij wiadomość

Indywidualna oferta!


Promocja dodana na portalu: UsługiWałbrzych.pl


To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty


Podobne promocje