Operator produkcji - Faurecia Frames

Oferta pracy dodana przez: Administracja TUWI.PL, w dniu: 2021-05-17

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

OPIS

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko: Operator produkcji + dojazdy pracownicze
Zakres obowiązków
Montaż elementów do foteli samochodowych
Obsługa maszyn oraz linii produkcyjnej Oczekiwania
• Dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej
• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
• Mile widziane wykształcenie zawodowe
Oferta
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
• Szansa na zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta
Transport pracowniczy z miejscowości: Głuszyca, Jedlina Zdrój, Glinnica, Świebodzice, Kamienna Góra, Nowa Ruda, Mieroszów, Borówno, Boguszów Gorce, Czarny Bór, Jugów, Ludwikowice Kłodzkie, Jedlinka, Rusinów
• Stabilne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy
Jesteś zainteresowany? Wyślij SMS o treści ’WAŁBRZYCH’ na nr. 668 341 729. Rozmawiamy również w języku ukraińskim oraz rosyjskim. Zadzwoń!
Ми розмовляємо також українською та російською. Телефонуйте за номером 668 341 729 (Viber)! Miejsce pracy: Wałbrzych Nr ref.: FAU/097/GAA Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Wałbrzych

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 668 341 729

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiWałbrzych.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty