Transport i Przeprowadzki Wałbrzych - PSZOK


Ogłoszenie z kategorii: Przeprowadzki krajowe, dodane przez: Adam Transport i Przeprowadzki PSZOK


Świaczysz podobne usługi? Dodaj własne ogłoszenie
Za darmo!

Transport i Przeprowadzki Wałbrzych - PSZOK

Transport i Przeprowadzki Wałbrzych - PSZOK


Nasza firma oferuje usługi związane z transportem i przeprowadzkami na terenie kraju i za granicą Polski. Obszar naszego działania to przede Wszystkim Wałbrzych, Jelenia Góra, Legnica, Świdnica, Wrocław i okolice a także Niemcy i Czechy. 

Transport gabarytów i towarów, a także przeprowadzki mogą być nie lada wyzwaniem, dlatego nasza firma chętnie Państwu w tym pomoże.

Do dyspozycji posiadamy busy marki Citroen H-2 oraz L-3, a także wyspecjalizowany zespół pracowników, którzy szybko i sprawnie załadują i przewożą zarówno sprzęt biurowy, AGD, RTV, jak i drobne rzeczy, ale większe maszyny.

W naszej ofercie znajdują się też prace porządkowe związane z opróżnianiem mieszkań, domów i innych obiektów ze starych i niepotrzebnych rzeczy. Nie muszą się Państwo martwić gdzie wywieźć elektrośmieci, wysłużone meble, czy pozostałości z remontów - nasze ekipa pomoże w posprzątaniu powstałego bałaganu.

Przewóz rzeczy i pomoc przy przeprowadzkach odbywa się 7 dni w tygodniu, jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji pod nr telefonu 796192304. Dla Państwa wygody można się z nami skontaktować róznież za pomocą komunikatorów WhatsApp i Messenger.

Prowadzimy zarejestrowaną firmę i na życzenie klienta wystawiamy faktury.

Jeśli zależy Państwu na taniej i sprawnej przeprowadzce, przewiezieniu mienia  lub dokładnym posprzątaniu staroci - zapraszamy do kontaktu.


Od: Adam Transport i Przeprowadzki PSZOK Wyślij wiadomość | Poproś o kontakt | Pokaż profil Wykonawcy

Telefon: 796192304,
E-mail: adam.piekarczyk@interia.eu


Ogłoszenie z kategorii: Przeprowadzki krajowe Wałbrzych,
dodane w dniu: 2022-03-20

WTYCZKA TUWI KONTAKT
wtyczka tuwi kontakt - wiadomość